Köögid

Külastage meie poodi Tallinnas aadressil Pärnu mnt 160, et vestelda teie plaanidest ning tutvuda meie tootevalikuga. Samuti saate broneerida online kohtumise ühega meie disaineritest.

Inspireerime

Sinu inspiratsioon. Järgmiseks oleks hea kuulda, mis on teie soovid, ootused ja unistused köögiprojekti osas ja võiks arutada, kas teil on mõni konkreetne inspiratsioon või ideekavand projektiks? Kas on mingeid stiile või eksisteerivaid projekte, mis teis parasjagu huvi tekitavad? Kui te ei ole veel jõudnud ammutada inspiratsiooni , siis palun tutvuge meie poolt pakutavate köökidega.

 

Valime

Meie tootevalikuga tutvumine. Lõpetuseks sooviksime tutvustada meie tootevalikut ning soovitada stiililahendusi, mis sobiks hästi teie konkreetsete vajadustega ja teie ruumiga. Kui teie konsultatsioon leiab aset meie poes, saame lisaks näidata terviklikke köögikomplekte, mööbliesemeid ning seadmeid.

Planeerime

Oma unistuste köögi planeerimine. Alustuseks sooviksime vestelda teie köögi planeerimise teemal, et teada saada, kuidas plaanite ruumi kasutada lisaks toidu valmistamisele.  Kas sel ruumil saab olema ka muid kasutuseesmärke – näiteks õhtusöögid nädalavahetustel, mängukoht lastele või isegi kodukontor?

Tehnika

Meil on köögitehnika vallas kogemusi ning saame aidata teid valikutes. Lisaks saame meie köökidesse paigaldatavale köögitehnikale pakkuda viieteist protsendilise soodustuse.

Paigaldus

Iga köök on erinev ja me oleme selleks, et aidata teid esimesest visandist kuni lõpliku paigalduseni. Ja seda teeme me ülima täpsuse ja hoolega. Kui valite oma unistuste kööki rääkige kõigepealt meiega…

Broneeri
konsultatsioon

Konsultatsioonibroneeringut alustame alati lihtsa küsimustikuga, et luua konsultatsioon, mis keskenduks teile. Lisaks pakume laiahaardelisi disainiteenuseid, et teie köök toimiks parimal moel.
Täname! Sinu päring on edukalt edastatud.
Viga! Päringu edastamine ebaõnnestus.

Kutsume teid avastama
Euroopa disainimaailma

Pärnu mnt 160, Tallinn
E-R 10-18
L 11-16

info@now.ee
+372 5347 8074