Auping CRIADE BOXSPRING

Criade boxspring: nutikas boxspring voodi unikaalse metallraamiga.

Criade toob sinu magamistuppa iseloomu.

Criade kitsad jooned ning ja peened detailid toovalt uhkelt esile boxspring voodi erilise disaini. Metallist raam loob disainis harmooniat ja horisontaalsed jooned ühendavad boxspring voodi kaht osa. Nutikad jalad annavad Criade disainile kerguse tunde ja metallist raam loob sama-aegselt kindla põhja voodile. Voodipeatsid ja jalutsid on ühendatud metallraami otstesse, jättes sel moel piisavalt ruumi voodi alla. Mitmekesiste materjalide kasutamine loob Aupingule omase disaini. Vali pulbervärvitud viimistlus raamile ning kangas koos oma lemmik voodipeatsiga ja jalutsiga.  Soovi korral saate soetada elektriliselt reguleeritava Criade boxspring voodi.

Madratsid

Criade raamil paiknevad kaks nii-öelda boxi, mille peal on madrats. Madratsi võite lasta polsterdada või jätta valgeks. Polsterdatud (boxspring voodi jaoks loodud) madratsi puhul tuleks teil samuti soetada pealismadrats.

Anname teile nõu, mis madrats teie kehatüübiga kõige paremini sobib. Nii polsterdatud kui valge madrats sisaldavad pocket vedrusid, mis toetavad keha ideaalselt.

Pealismadrats lisatakse alati polsterdatud madratsile. See lisakiht määrab, mis tunde voodi teis magamise ajal tekitab. Millist tuge teie keha vajab, on väga individuaalne ning proovimise küsimus.

Lugege lisainfot Aupingu madratsite, polsterdatud madratsite ja pealismadratsite kohta

Lisaks: reguleeritav boxspring voodi

Criade on samuti saadaval reguleeritava boxspring voodina. Reguleeritav voodi on äärmiselt mugav lahendus kui soovite lugeda, kogete seljavalu, kogete püsivat köha või isegi siis kui soovite lihtsalt õhtul televiisorit vaadata. 

Võite valida, mida soovite voodi juures reguleerida tänu kolmele erinevale reguleeritavale voodimudelile: reguleeritav seljaosa, reguleeritavad selja- ja jalgade sektsioon või reguleeritavad selja-, jalgade ja pea sektsioon.

Criadet saab reguleerida puldi või Auping Connect abil. Auping Connect annab võimaluse reguleerida oma voodit nutitelefoni abil. Puldi võib paigutada hoidjasse, mida saab kinnitada voodi külge ning neid valmistatakse voodiga samast tekstiilist.

Criadel on voodi alumise kasti ja madratsi vahel velcro kinnitus ja seega ei libise üksi osa voodist ringi kui muudate oma Criade asendit. Ilusad nööbid ja aasad kinnitavad pealismadratsi põhimadratsi külge. 

Criade boxspring voodi värvid

Värvime oma Deventeri tehases raami teile soovitud toonis. Pulbervärvimine on protsess, mis muudab terase kulumiskindlaks ja värvikaks.  Criade raami valikus on kümme värvi: must (
Deep black), valge (Pure white), hall (Cool grey), hall (Warm grey), beež (Sand beige), roheline (Pine green), punane (Blush), sinine (Night blue) , punane (Dusty red), sinine (Royal blue)

Kolm kõige populaarsemat värvitooni Criadele on must (Deep black), hall (Warm grey) ja valge (Pure white).

Avastage kogu Criade bospring  voodi raami värvivalik

Criade boxspring voodi kangad

Auping boxpsring on lõplikult konfigureeritud alles siis kui see sulle ideaalselt sobib. Võite valida Criade puhul 95 kanga seast Aupingu kangakollektsioonist. Kangad jaotuvad viide gruppi: 

Kangagrupp A:  Siia kuuluvad lausvärvides baaskangad, millel on õrn tekstuur.  Kõik kolm kangast –  Grid, Peach ja Salt –  on valmistatud polüestrist. Meie lemmikuks selles grupis on Grid Denim. Ilus, helesinine toon. 

Kangagrupp B siia kuukuvad unikaalse struktuuriga kangad. Kangad The Points, Maze ja Dew on võrratu tekstuuriga. Näiteks Dew tundub kui pehme veluur. Nii Points kui Maze on väga vastupidavad.

Kangagrupist C leiad kaks sooja tunnet tekitavat ja rikkalikult elavat kangast: Facet ja Reflect. Mõlemad kangad on valminud Euroopas.

Kangagrupp D koosneb kolmest kvaliteesest puuvillasest kangast. Kõik pärinevad Taani tootjalt Kvadrat ja nimedeks on Clara, Remix ja Re-wool.

Kangagrupis E on kolm lukssulikku ja eksklusiivset kangast. Trikotaažriied Plecto ja Sprinkles ning Jaali kangas sobivad ideaalselt teiste toodetega Aupingu tootevalikus ning lisavad lukskulikust magamistuppa.Avastage erinevad kangad ja värvitoonid Criade boxspring konfiguraatorist

Criade voodipeatsid ja jalutsid

Criade on saadaval nelja erineva voodipeatsiga ja kolme jalutsiga.  Kõik valikus olevad Criade voodipeatsid ja jalutsid on polsterdatud meie Deventeri õmbluskojas käsitsi ja seetõttu istub kangas perfektselt.  Voodipeatsid ja jalutsid on kaetud kangaga täies uletuses, et muuta Criade silmapaistvaks teie magamistoas. 

Nelja erineva voodipeatsi valikusse kuuluvad:

Plain: ühtlase ja puhta disainiga nelinurkne voodipeats (Plain jaluts saadaval)Bend: kahest osast koosnev kumer voodipeats ümmarguste detailidega. (Bend jaluts saadaval)Square: Kõrge voodipeats, mis on tepitud ja ümmarguste nööpidega (Square jaluts saadaval )Cushion: pehme ja vabama polstriga voodipeats, mille disaini on viimistletud raamiga sama värvi metallpulkadega.

Hollandi käsitöö

Kõik Aupingu boxspring voodid, sealhulgas Criade, on valmistatud Hollandi tehases Deventeris – osaliselt käsitööna ja osaliselt masinate poolt . Aupingu tehases kombineeritakse käsitöö ja tehnoloogia disaini ja ergonoomika maailma viimase sõnaga. Kõik Auping boxspring voodid valmistatakse hoole ja pedantsusega ning keskkonda ja tulevikku silmas pidades. Peame juba 130 aastat kinni Johannes Aupingu plaanist luua tooteid, millel on pikk eluiga. Seetõttu kasutame vaid parimaid koostismaterjale ja töötame läheduses asuvate tarnijatega. Sel moel saame garanteerida, et Criadel on parim kvaliteet ja pikk eluiga. 

Pedantsus

Kõigi Aupingu  boxspring voodite viimistlus on kõrge kvaliteediga. Peame tähtsaks, et meie voodid ei lase pelgalt teil hästi magada, vaid peavad ka head välja nägema ja kestma kaua. Näide meie pedantsusest:  oleme hoolikalt valinud kümme niiditooni, millega tikkida Aupingu logo boxspring voodi küljele ja need toonid sobivad perfektselt Criade karkassiga. Ja voodi ning polsterdatud madratsite nurgad on viimistletud topeltõmblusega.

 

Küsi pakkumist

Meie sooviks oleks alati leida just Teile ja Teie kodu tarbeks parim lahendus.

Täname! Sinu päring on edukalt edastatud.
Viga! Päringu edastamine ebaõnnestus.

Kutsume teid avastama
Euroopa disainimaailma

Pärnu mnt 160, Tallinn
E-R 10-18
L 11-16

info@now.ee
+372 5347 8074