Auping ORIGINAL BOXSPRING

Ajatu disain ja fookus kvaliteetsel käsitööl

Ajatu disain ja fookus kvaliteetsel käsitööl

Selline on Original box spring. Tänu nutikalt paigutatud jalgadele jääb mulje, et voodi justkui hõljuks juba kui sa seda unes näed. 95 erinevat kangast ning 8 erinevat voodipeatsit lubavad sul valida voodi, mis sobib sulle ideaalselt. Kui soovid lisada õrnalt värvi oma magamistuppa, võid valida voodi jalgadele värvi kümne värvitooni seast.

Boxpsring voodi erinevad kihid

Auping Original box spring on rikkaliku ehitusega ja millestki ei ole puudust: voodil on võrkmetallist põhi ja pocket vedrud ja mõlemal on omad eelised. Võid öösel lihtsasti muuda magamispoosi tänu pocket vedrudele, mida on kasutatud nii boxspring voodis kui madratsis.  Need pakuvad magamise ajal tuge. Võrkmetallist põhi on 80% avatud ehitusega, mis muudab õhuringluse äärmiselt heaks. Pocket vedrud ja põhi garanteerivad, et puhkad ennast välja.

Meie Original box spring voodi on saadaval erinevates versioonides. Üheinimese voodi on 80, 90, 100 või 120 cm lai ja 200, 210 või 220 cm pikk.
Kaheinimese double voodi on 140, 160, 180 või 200 cm lai ja  200, 210 või 220 pikk.

Poolitatav. Tänu poolitatava kaheinimese mudeli ratastel jalgadele saate lihtsasti voodi kaks osa lahku või kokku liigutada. See tagab ligipääsu kõigele, näiteks voodi korda tegemisel ja magamistoa koristamisel.

Madratsid boxspring voodile

Kui boxspring voodi põhi on välja valitud, on aeg valida järgmiseks välja madrats. See paigutatakse boxspring voodi peale ning seda saab polsterdada või jätta vaikimisi valgeks. Kui otsustate polsterdatud madratsi kasuks, tuleks sellele lisada pealismadrats. Kõik madratsid toetavad su keha õigesti tänu pocket vedrudele. Oma kehale ja soovidele kõige sobivama madratsi saate välja valida meie poes. Me kombineerime alati polsterdatud madratsi pealismadritsiga. See ekstra kiht on väga personaalne valik, sest kattemadratsi ülesanne ei ole mitte keha toetada, vaid määrata, mis tunde voodi tekitab. Et sellest hästi aru saada, tuleks seda ise kogeda ja seda saab teha mugavalt meie poes. Aupingul on alati olemas sinu unistuste madrats. Jäikusastmeid on neli: pehme, keskmine, jäik ja ekstra jäik. Tuge pakkuvad pocket vedrud on välja töötatud spetsiaalselt Aupingule ja neid on põhjalikult testitud testimiskeskuses. See tagab, et iga pocket vedru liigub täiesti sõltumatult ja su keha saab tuge täpselt seal, kus vaja. Lisainfot Auping madratsitest, polsterdatud madratsitest ja pealismadratsitest.

Voodipeatsid ja jalutsid Original boxsping mudelile

Auping box spring on lõplikult valmis ainult voodipeatse ja jalutsi lisamisel. Võite valida kaheksa erineva voodipeatse ja ühe jalutsi seast. Kõik on käsitsi polsterdatud meie õmbluskojas Deventeris ja selle tunnuseks on asjaolu, et voodipeatsid ja jaluts on polsterdatud täies ulatuses. See muudab Original box springi su toa keskmes kauniks. Voodi, mis on ka tagantpoolt kaunis – kõlab justkui unenägu.

Original boxspringi kaheksa voodipeatsit:

Dublin – moodne ja kaunis voodipeats, millel on dekoratiivne õmblus keskel. Mute – rahuliku loomuga voodipeats, mida ümbritseb äärispael. Wink – vallatu voodipeats, milles on kübeke mässajat. Nice – robustne ja julge voodipeats. Bold – robustne ja tugeb voodipeats, mille najal toetada. Portofino – kõrge ja klassikaline voodipeats, millel on kumerad nööbid. Line – pehme ja nelinurkne voodipeats, millel on vertikaalsed õmblusjooned. Valencia: pehme ja lõdvemalt polsterdatud voodipeats. Õmblused tasastel pindadel loovad visuaalse efekti. Neid kaheksat voodipeatsit saab kombineerida jalutsiga Sienna. Jaluts on sirgjooneline ja ajatu. Tutvuge kõigi Original box spring voodipeatsitega meie konfiguraatoris.

Original boxspringi kangavalik

Auping boxspring voodi on lõplik toode vaid siis kui see sobib sulle ideaalselt.  Original box spring voodile pakutakse 95 erinevat kangast Aupingu kangakolletktsioonist. Pakume viite erinevasse gruppi jaotuvaid kangaid:

Kangagrupp A:  Siia kuuluvad lausvärvides baaskangad, millel on õrn tekstuur.  Kõik kolm kangast –  Grid, Peach ja Salt –  on valmistatud polüestrist. Meie lemmikuks selles grupis on Grid Denim. Ilus, helesinine toon.

Kangagrupp B siia kuukuvad unikaalse struktuuriga kangad. Kangad The Points, Maze ja Dew on võrratu tekstuuriga. Näiteks Dew tundub kui pehme veluur. Nii Points kui Maze on väga vastupidavad.

Kangagrupist C leiad kaks sooja tunnet tekitavat ja rikkalikult elavat kangast: Facet ja Reflect. Mõlemad kangad on valminud Euroopas.

Kangagrupp D koosneb kolmest kvaliteetsest puuvillasest kangast. Kõik pärinevad Taani tootjalt Kvadrat ja nimedeks on Clara, Remix ja Re-wool.

Kangagrupis on kolm lukssulikku ja eksklusiivset kangast. Trikotaažriied Plecto ja Sprinkles ning Jaali kangas sobivad ideaalselt teiste toodetega Aupingu tootevalikus ning lisavad lukskulikust magamistuppa.

Küsi pakkumist

Meie sooviks oleks alati leida just Teile ja Teie kodu tarbeks parim lahendus.

Täname! Sinu päring on edukalt edastatud.
Viga! Päringu edastamine ebaõnnestus.

Kutsume teid avastama
Euroopa disainimaailma

Pärnu mnt 160, Tallinn
E-R 10-18
L 11-16

info@now.ee
+372 5347 8074