Auping Essential ehk voodi, mis ka voodi on.

Essenital ehk leviteeriv hollandlane

Disainiinnovatsioon saab alguse ainult pikkadest traditsioonidest, mille lahutamatuks osaks karakteristlik filosoofia on. Johannes Auping disainis enda esimese voodi aastal 1890 ja seda ühe Hollandi haigla tarbeks. Nüüdseks on Aupingi ettevõtte filosoofia ja disain jõudnud uuele tasandile, mille laiem ühisnimetaja kestlikkus on. Kestlikkus selle sügavaimas tähenduses, mis mõtestab ja vaatleb inimese magamisfüsioloogat ja loodust tervikuna.

Aupingi Essential on maailma esimene C2C patendiga täielikult taaskasutatav voodi, mille leviteeriv moodulitest koosnev alumiiniumkonstruktsioon on toodetud 40% taaskasutatud materjalist. Voodit on ülilihte kokku panna ja kolimise puhul lahti võtta ning transportida, ilma et tervet brigaadi palkama peaks. Essentiali voodijalad on esteetiliselt koonjad ja moodustavad voodi kõrguseks koos madratsiga 50cm. Tähelepanu väärviv lisa võimaldab voodi jalgadele veel 7cm-ed jalapikendused alla keerata, ilma et tervik muutuks. Selles mõttes võib voodile juba pealevaadates öelda, et vähem on tõepoolest piisav.

Essential ei taotle suurt midagi, mis on hea. Kuid sellegi poolest kiirgab voodi Hollandile omast peenekoelist kuninglikku esteetikat, mille auhinna Aupingi Royal aastal 1988. Hollandi kuningalt ametlikult sai. Essentiali põhikonstruktsiooni, skulpturaalse joonega peatsit ja voodi küljelauda on võimalik vastavalt soovitud värvile tellida. Ja mis peamine, kõik nurgad on kumerad ja värvid looduslikud ning veepõhised. Lisaks saab peatsile tekstiikatteid valida, mis on toodetud taaskasutatud naturaalsetest materjalidest.

Kõik on disainitud ja toodetud Aupingi Deventeris asuvas tehases, millest osa tööd tehakse käsitsi ja osa masinatega. Vaadeldes nüüd korra kõnealuse mudeli innovaatilist ja funktsionaalset aspekti, siis voodile on võimalik tellida ka kõrgtehnoloogiline madrats, mille kuju vastavalt soovile ühe nupuvajutusega tellida saab. Ehk kui teil on seljaprobleeme või olete suur lugemislemb, filmide vaataja: siis kahtlemata võib kinnitada, et see voodi viib teie elu ja une uuele kvaliteedi tasemele.

Sest tervislik ja energeetiline elu algab heast unest.

 

www.auping.com/en/beds/bed-essential

www.auping.com

Kutsume teid avastama
Euroopa disainimaailma

Pärnu mnt 160, Tallinn
E-R 10-18
L 11-16

info@now.ee
+372 5347 8074