BARISTA

Moodne disain elegantse materjalikombinatsiooniga

See köögimudel on köitev tänu puhtale elegantsile ja kõrgele kvaliteedile

Röstitud maitsete peen aroom, ideaalse “Caffe Italiano” maitse: selle köögi toon sarnaneb kohvi sensuaalse kunstiga. Tume ja iseloomurikas kastanipuu, mille pind peaaegu kumab pronksitoonis, kombineerub supermattjate pindadega, et luua sensuaalne ilme. Tänu mudeli minimalisltikule disainile ja selgetele joontele, on tulemuseks elegantne, isegi glamuurne efekt, mille tugevat mõju on tunda igas eluruumi osas. See köögikomplekt toob majja emotsioone, individuaalsust ja tükikese kaasaegsust.

Rahulik elegants tänu lähedusele

See kodulähedane köögikontseptsioon loob selge eristuse funktsionaalse ala ja tööala vahel ning defineerib seda materjalidega. Kõik pinnad on plakeeritud ja selle tulemuseks on esteetiliselt lummav lähedus, mis tagab rahuliku ja elegantse üldilme köögis. Suurem osa köögikappidest – need ümbritsevad tööala – on kodulähedasest ja sooja olemusega kastanipuust. Selle suuremõõtmeline spoon nähtava pinnastruktuuriga tundub peaaegu nagu pronksist peale termotöötlemist, andes sellega köögile valgust ja iseloomiku tunnuse.

Seevastu on tööpindadel sõrmejälgedevastane matthall viimistlus. Mattmust raam ja metallist jalad annavad materjalide kombinatsioonile visuaalse põhja ja loovad põneva mulje.

FIOS – kasutades nišše ja tuues esile lemmikuid

Avatud riiulitega ja seinale kinnituv FIOS murrab köögikonseptsioonide selgust ja rõhutab terve sisekujundusplaani kodusust. Selle tume pulbervärvitud terasraam ja kastanist riiulid sobivad harmooniliselt köögikeskonda ja toovad isikupärasuse hõngu oma individuaalselt kohandatava disainiga.

Kutsume teid avastama
Euroopa disainimaailma

Pärnu mnt 160, Tallinn
E-R 10-18
L 11-16

info@now.ee
+372 5347 8074