Ideaalne välimus, ideaalne otstarbekus

Now! spin on uus now! By hülsta sari kõigile, kes ootavad natuke enamat.

Nutikad funktsioonid muudavad mööbli universaalselt kasutatavaks ja rikastavad igapäevast elu. Sarja põhiliseks osaks on pööratavad mööbliesemed: paari lihtsa sammuga muutub stiilne kummut kodukontoriks või söögilaud nõupidamiselauaks. Kohvilaud pole pelgalt kohvilaud, vaid võib olla ka TV-alus või mängumaaks kõige pisematele. Sahtlid on valmistatud paulownia puidust ja seega sulgkerged ja vajadusel kergesti ümber paigutatavad. Isegi öökapid on nutikalt disainitud: neid saab pöörata ja neil on praktiline alus tahvelarvutile, mistõttu saad vaadata telekat või kuulata muusikat voodis.

Väärispuit rikkumatuks välimuseks

Now! spin sari pakub täispuidust mööblit, mis kombineerib vahtra- või tammepuud valge või halli lakiga. Sari pakub mööblit erinevatsesse eluruumidesse: kapid ja kummutid, mis võivad olla seinale kinnitatud või põrandale toetuvad, kuid ka garderoobid, öökapid, väiksem mööbel asjade paigutamiseks, kohvilauad, riiulid ja lisaks söögilaudad ja toolid kuuluvad kataloogi.

Innovatiivne tootmine paulownia puiduga

Now! by hülsta kasutab esmakordselt paulownia puitu now! spin’i valmistamisel. Paulownia puidu kasutamine vähendab arvestatavalt väärispuidu, näiteks tamme või vahtra kasutamist, kuna vaid mööbli esikülg valmistatakse väärispuitu kasutades. Veel üks positiivne mõju: paulownia hoiab hästi vormi ja kaalub vähe, seega on mööbel kergem ja ei moondu kergesti. Lisaks on puidul erakordsed looduslikud omadused, kuna see on raskesti põlev ja äärmiselt niiskus-, näriliste- ja parasiidikindel.

Kutsume teid avastama
Euroopa disainimaailma

Pärnu mnt 160, Tallinn
E-R 10-18
L 11-16

info@now.ee
+372 5347 8074