INTERLÜBKE- Vabaduse, rõõmu ja julgusega!

Julgus on minimalistlik disain ajatu veetlusega.

Vabadus seisneb lihtsuse väärtustamises ja mitmekesisuse pakkumises.

Rõõm tähendab kirge Saksa käsitöö vastu. 

 

Vabadus

Meie jaoks seisneb vabadus võimaluses pakkuda suurimat individuaalsust ja paindlikust sinu mööbli disainis. Me oleme väga uhked oma meetodite üle, mis võimaldavad sul muuta meie tooteid tõeliselt omanäoliseks. Me suhtume mööblisse samamoodi nagu rätsep ülikonda ja tagame, et meie mööbel on ideaalses harmoonias sinu kodu, elustiili, ideede ja eelistustega. Ükski aste ega aknaraam ei tohiks saada takistuseks sinu ja sinu uue lemmikmööblieseme vahel.

Iga kummut, riiul või riidekapp, mis on loodud Interlübkes, on tõestus sellest, et on võimalik luua klassikat, mis on samas kokku sobitatud individuaalsete eelistustega. Värvid, kaabliavad, mõõtmed ja tarvikud on kõik mugandatud peenema detailini, kuid samas täielikus vastavuses tööstuse kõige rangemate täpsus- ja käsitöö standarditega.

Unikaalsete klassikute loomine – see on vabadus.

Rõõm

Miks me pöörame niivõrd palju tähelepanu oma mööbli disainimisele, arendamisele ja loomisele? Mis loomulikult on jätkuvalt toodetud Saksamaal. Miks me keskendume funktsionaalsetele ja esteetilistele detailidele, mis kestavad kümnendeid, selle asemel, et lihtsalt kiiresti müüa?

Vastus neile ja sarnastele küsimustele on üllatavalt lihtne: nauding ja rõõm. Nauding käsitööst, rõõm keeruliste ülesannetega silmitsi seismisest, nauding oma oskuste uuesti ja uuesti demonstreerimisest ja rõõm sellest, et saame luua miskit, mille üle uhked olla. Kuid peamine on nauding näha rõõmu, mida meie kliendid oma mööblist tunnevad.

Julgus

On vaja julgust, et luua minimalistlikku disaini ilma järeleandmisteta. Just nii sünnivad klassikud. Interlübke on tänaseks olnud julge 80 aastat ja me kanname seda uhket ajalugu tulevikku.

Me teeme seda, mida oskame kõige paremini: leiame oma tee, enesekindla ja kompromissitu. See tähendab pühendumist kõige parematele materjalidele, käsitööle ja disainile. See tähendab meie klientide ja partnerite julguse usaldamist. Just nii peab meie mööbel ajahambale vastu ja jätab kestva mulje. Küll sa näed, et julgus tasub end ära: vabaduses, rõõmus ja seetõttu ka tulevikus.

Julgus on minimalistlik disain ajatu veetlusega.

Vabadus seisneb lihtsuse väärtustamises ja mitmekesisuse pakkumises.

Rõõm tähendab kirge Saksa käsitöö vastu. 

 

 

 

Kutsume teid avastama
Euroopa disainimaailma

Pärnu mnt 160, Tallinn
E-R 10-18
L 11-16

info@now.ee
+372 5347 8074