Lõõgastu nagu sultan

Kui ida kohtub läänega, näiteks nagu sohval lõõgastumisel, saab selleks võimaluseks olla ainult Rolf-Benz freistil. Nüüdseks on see bränd, mis töötab ROLF BENZ pärandiga, võimeline juba viis aastat näitama, et vastandid võivad olla vägagi ühildatavad. Seda stiili põhimõtet on järginud Sebastian Herkner, üks Saksamaa tõusvamaid disainereid. Ta on loonud Kölni mööblimessiks oma esimese freistil diivaniseeria, mis lõhub üllataval viisil kõik tavakonventsioonid.

freistli 169 on inspireeritud idamaisest paviljonist – avatud ruumikate diivanitega lehtlaid parkides ja paleedes. Varasematel aegadel kasutati selliseid pargimaju aja mahavõtmiseks, mediteerimiseks, kohtumisteks perega, sõpradega või armsamaga.
freisile toob paviljoni idee 21. sajandisse – see annab ruumi elavusele ja kodususele, mille puhul on diivanis ühendatud ennenägematul viisil raske ja kerge, korrapärane ja asümmeetriline, moderne ja traditsiooniline. See on klassikalise modernsuse mäng uute proportsioonidega.Üheks väga ebatavaliseks, peaaegu et provokatiivseks omaduseks on kõrge, ülasuunas kitsenev seljatugi, mis meenutab 19. sajandi püstkraed. See kaldub kergelt väljapoole ja on saadaval kahes kõrguses. Seljatoe padjad – suur ja väike, värvitu ja värviline, mustriga ja ühevärviline – ja luksusliku polstriga ning eriti mugavad istmepadjad loovad kõige suurejoonelisema sensuaalse naudingu.Diivani turvaline põrandale toetumine on tagatud metall- või puitjalgadega. Istmed koosnevad laiadest ja kitsastest elementidest, mis võimaldavad luua oma diivanist personaalse kuvandi. Kõrget tagaosa võib muuta ka madalamaks, kallutades selleks ühendavat küljeosa.

Meeldiva meisterdusega detailid, nagu torujas õmblus ümber seljatoe ja piinlikult täpne tasku õmblus polsterpatjadel muudab freistil 169 muinasjutuliseks kohaks.
Kummardusena autentsele meisterlikkusele ja idamaisele inspiratsioonile on disainitud padjakateteks uued kilimid. Taasavastatud klassikalised mustrid muudavad freistil 169 tuhande ja ühe öö muinasjutuks.

See freistile diivan näitab, et bränd on täiskasvanuks saanud. See on nii täiskasvanud, kui üks kirega tehtud projekt üldse olla saab. Vaatamata selle disainilisele asjatundlikkusele lubab freistil visionääri positsioon toota erineva kuju ja hinnaklassiga diivaneid, mis on paljudele kättesaadav. Ja see väljendabki ROLF BENZ i diivanite traditsiooni.

Kutsume teid avastama
Euroopa disainimaailma

Pärnu mnt 160, Tallinn
E-R 10-18
L 11-16

info@now.ee
+372 5347 8074