Nobsa vaibad nüüd kohal!

Ames esitles Maison & Objet’i messil NOBSA vaipade uusi värvikombinatisoone. Uued mustrid näitavad taas Sebastian Herkneri tugevat värvikompositioonide tunnetust. Reisides eelmisel aastal Kolumbias Ana María Calderón Kayseriga, leidis disainer inspiratisiooni Bogota boheemlikust La Candelaria linnaosast, mida iseloomustavad rohelised, oranžid ja pruunid varjundid.

Sebastian Herkner on koos NOBSA’ga loonud amesile vaipasid, mille tunnusteks on piklikud keskosad, mis jätavad mulje, et üht vaipa katab teine. Disaini inspiratiooniks on paljudelt Kolumbia kohalikelt turgudelt kogutud muljed ja kottide mustrid, milles Kolumbia põllumehed transpordivad oma kartuleid. Vaibad on tehtud 100% puuvillast ning värvide valik ja erinevates suundades kudumise tehnika annavad villastele käsitöövaipadele oma ainulaadse välimuse.

Sarja nimi on võetud samanimelisest Kolumbia linnakesest Nobsa. Linn asub Bogitast põhjas ja on tuntud oma puuvillatööstuse poolest, selle elanike elu ja töö tuleb sellest looduslikust kangast. Vaibad on saadaval kolmes erinevas suuruses, ehivad käsitsi viimistletud ääri ja on valmistatud horisontaalsetel kanganstelgedel väikeses pereettevõttena toimivas vabrikus.

NOBSA vaibad on osaks ames sala by sebastian herkner kollektsioonist ja neid esitleti mööblimessil IMM Cologne 2016. Ames sala kollektsioon sisaldab ka erinevaid puuvillast tekke ja vaipasid, patju, musta ja terrakota punast keraamikat, vilditud kausse, esparto korve, kaht välimööbli sarja (värvitud ja metallist torukonstruktsioon ja punutud plastik), nahktoole, jalgratast, kohvilaudasid ja agaavikiududest valmistatud esemeid.

Vaipasid on võimalik näha meie salongis Pärnu mnt 160.

Kutsume teid avastama
Euroopa disainimaailma

Pärnu mnt 160, Tallinn
E-R 10-18
L 11-16

info@now.ee
+372 5347 8074