Rolf-Benz Mera

Suurlinnad laienevad, kuid samas elamisruum väheneb. Üle poolte inimestest elavad tänaseks linnas ja seega on keeruka ehitusega mööbel piiratud paigutuspinnale on muutumas üha tähtsamaks. Ent selle maailma ambitsioonikad ei pea loobuma disainist, otstarbekusest ja ruumikuse tundest. Õhukesed vormid ja lõõgastav mööbliasetus võivad sellegi poolest saada sinu kodu osaks Rolf Benz MERA’ga.

Rolf Benz MERA avaldab muljet oma väikeste proportsioonide ja kerge disainiga. Beck Design’i disainitud diivan on värskeim uudis ROLF BENZ’i funktsionaalsete ja mugavate diivanite edukas sarjas. Rolf Benz MERA justkui hõljuks maa kohal oma õhukeste jalgade ja peene raamiga ja seetõttu tundub ka väike ruum suurena.

Nagu kõik Rolf Benzi funktsionaalsed mööbliesemed, pakub MERA peidetud mugavusseadeid istumiseks, seljatoe langetamiseks ja lõõgastumiseks. Kui diivani kasutaja tõstab seljatoe lahti, on tulemuseks pikk ja mugav seljatugi, mida on võimalik sujuvalt seadistada mugavaks lõõgastumiseks. Ka pead toetavat osa saab seadistada eelistatavasse asendisse. Kuna jalgade tugi on istmepadjaga samal kõrgusel, saab nende alust osa sulgeda. Muudetavad küljetoed pakuvad samuti võimalust mugavaks istumiseks või diivani peal pikitamiseks. MERA pakub ka palju võimalusi isikupäraseks disainiks. Tänu väikestele istumissektsioonidele, leiavad diivani ostjad õige lahenduse pea iga toaplaaniga ruumi jaoks, alates kompaktsetest üksikutest diivanitest lõpetades suurte kokku ühendatud mooduldiivanitega. Diivanit ümbritsev raam on diivani põhjaga kombineerituna eraldi disainielement, mida pakutakse pinnaviimistluste valikut. Pole vist vaja mainida, et Rolf Benz pakub MERA’le tekstiil- ja nahkkatteid, mis tunduvad lihtsalt võrratud.

Rolf Benz MERA tooteomadused:

Individuaaldiivan (laius 200 cm, 266 cm muudetavate küljetugedega) või mitmest osast koosnev mooduldiivan
Mugavusfunktsioonid seljatoes, istmes ja küljetugedes parima istumis- ja lõõgastumisasendi tagamiseks
Kaks istmekõrgust: 41 cm ja 44 cm
Diivanit ümbritsev terasest raam koos terasest põhjaga on värvitud RAL 9017 traffic black musta tooni, RAL 7022 unbra gery halli tooni või kaetud kõrgläikiva kroomiga
Lisana saadaval erineva kujuga diivanipatju
Toodetud Saksamaal
Disain: Beck Design

-,

 

Kutsume teid avastama
Euroopa disainimaailma

Pärnu mnt 160, Tallinn
E-R 10-18
L 11-16

info@now.ee
+372 5347 8074