Sisekujundaja saladused

Sisekujundaja 6 saladust, mida järgides on vaimustavalt ilusa ja hubase kodu loomine imelihtne. See artikkel on igaühele, kes kolib või kujundab kodu ümber.
1. Enne alustamist valmista iga toa jaoks meeleolutahvel. Paiguta kangaid, värvikaarte remondipoest ja fotoideid eraldi alustele. Nii on sul võimalik saada ettekujutus sellest, mis töötab koos ja mida saab paremaks muuta.2. Jää endale truuks, küsi endalt, kuidas sa elad ja mida vajad selleks, et olla õnnelik… Ole ebatavaline, kõik toimib! Kui tahad tõsta laua kööki, siis miks mitte?

3. Anna endale aega. Toad muutuvad ilusaks aja jooksul. Kõik ei pea olema otsekohe täiuslik. Uute ja vanade esemete ühendamine lisab automaatselt sarmi. Kasuta lihtsalt vanu toole tuliuue lauaga või kaunista kummut retrovaasidega.

4. Loo signaale! Pastelset värvi või tumehall sein, värviline välgatus, dekoratiivne lamp või kirkad savinõud on sageli piisavad, andmaks su kodule värske õhuvoolu tunnet. Sisekujundaja oled Sina ise. Just Sina tead, mis värvid on kõige meeldivamad.
PS! Värvilised seinad sobivad suurepäraselt taustaks nii uuele kui ka vanale mööblile.

5. Ümbritse end vaid materjalidega, mis sulle meeldivad: Puit, kõrge kvaliteediga kangad, soe nahk, pehmed vaibad, kaisupadjad ja kaunid voodilinad loovad hubase atmosfääri.

6. Too loodus endale koju! Kaunid oksad, üksikud lilled, muru, ürdid või ebatavalised potililled (nagu ristikhein, lavendel, lõhnavad kurerehad) annavad tubadele elusama tunde. Sõltuvalt aastaajast võib neid paigutada – kas üksikult või gruppidena – vaasidesse, lillepottidesse või läbipaistvatesse pudelitesse. See ei maksa palju ja seda saab kiiresti teha, kuid sellest hoolimata on tulemus hämmastav.

Kutsume teid avastama
Euroopa disainimaailma

Pärnu mnt 160, Tallinn
E-R 10-18
L 11-16

info@now.ee
+372 5347 8074