Tone Boxspring

Värvika karakteriga tugev boxspring voodi

Auping Tone on peen ja moodne boxspring voodi. Värvitoonide kihid ja põrandale ligi asetsev boxspring annavad Auping Tone’ile peenejoonelise välimuse. Boxspring voodit toetab tugev terasraam ümarate jalgadega. Viie erineva tsooniga madrats ja luksuslik kattemadrats tagavad ideaalse õhuliikumise ja kannavad su unenägusid.

 

Värvitoonid

Auping Tone’ile annab oma välimuse kombinatsioon samasse värviperekonda kuuluvate värvitoonide kihtidest. Erinevate toonide kasutamine loob ühtluse ja seob visuaalselt boxspring voodi erinevad osad tervikuks. Värvide kombinatsioon tekstiili ja terasega teeb sellest boxspringist tõelise Aupingu toote.

Pulbervärvime oma Deventeri tehases raami teile sobivasse tooni. Pulbervärvimine on protsess, mis muudab terase kulumiskindlaks ja värvirikkaks. Võite valida järgnevate värvide seast: Pure white (valge), Deep black (must), Warm grey (hall), Cool grey (hall), Coral red (punane).

 

Auping Tone’i kompositsioon

Auping Tone on hästi koostatud boxspring, mis asetseb tugeval terasraamil. Boxspring voodialusel on võrkpõhi, millel asetsevad pocket vedrud. Võrkpõhi koosneb põimitud traadist ja on 80% avatud ja see muudab boxspringi hästi ventileerituks. Polsterdatud madrats asetseb boxspring voodipõhja peal. Saad mugavasti külge keerata öösel ja nautida piisavalt tuge tänu pocket vedrudele, mis asuvad nii madratsis kui boxspringis. Madratsi peal asub kattemadrats. Auping Tone kattemadrats on valmistatud perforeeritud looduslikust lateksist ja see tagab, et oled ärgates hästi välja puhanud.

Auping Tone madrats

Auping Tone boxspring voodi madrats on polsterdatud madrats, mida on viimistletud äärispaeltega. Tegu on luksusliku madratsiga, mis on vähemalt 20 cm kõrge ja koosneb viiest tsoonist: pea, õlad, alaselg, puusad ja jalad. Viis tsooni tagavad toe seal, kus seda vajad. See toimib peast varvasteni järgnevalt: pea jaoks mõeldud tsoon on kõvem, et toetada pead hästi. Õlgade tsoon on elastsem, et su õlad vajuks madratsisse. See on eriti meeldiv külje peal magades. Alaselja tsoon tekitab natuke vasturõhku, et toetada hästi su selga, kui õlad on madratsisse vajunud. Puusade tsoon tagab puusade jaoks stabiilsuse. Viimane tsoon jalgadele on pehme, sest su jalad vajavad veidike vähem tuge kui su puusad ja pea. Sel moel on su selgroog sirges asendis. Madrats on saadaval kolmes eri pehmuses: pehme, keskmine ja kõva.

Tekstiilid, mida saad valida oma Tone boxspring voodile

Sul on 20 erinevat valikut oma Tone boxspringi jaoks.

Voodipeats, boxspring voodipõhi and madrats on saadaval kolmes kvaliteetses kangas ja mitmes erinevas toonis:

  • Crush: nahka meenutav kate, saadaval kuues erinevas toonis.
  • Heaven: veidi karedama tekstuuriga kangas, saadaval seitsmes erinevas toonis.
  • Peach: pehme kangas, saadaval seitsmes erinevas toonis.

Auping Tone boxspringi polsterdatud madrats on viimistletud äärispaeltega, mis mõjutavad voodi kontuure.

Kutsume teid avastama
Euroopa disainimaailma

Pärnu mnt 160, Tallinn
E-R 10-18
L 11-16

info@now.ee
+372 5347 8074