Auping NOA

Rahu oaas / Disain Eva Harlou

Ehtne Skandinaavia disain

Uue Noa voodi näol on tegu ehtsa Skandinaavia disainiga, mille uhkuseks on lihtsad vormid, nutikad detailid ja looduslikud materjalid.
Auping Noa on valmistatud tugevast pöökpuust ja tammevineerist. Voodil on õhuline disain ning võib olla kindel, et see sobib igasse magamistuppa.
Auping Noa on valmistatud armastusega ja seda on voodi juures näha. Voodipeatsitel on laseriga lõigatud elemendid, raamil on kaunis ümar disain ja jalgadel on õrnalt freesitud servad. Selle voodi puhul võib kohata vaid pehmeid vorme. Voodi disainis kujutatud lainetus annab sellele unikaalse välimuse ja voodipeats tekitab turvalist ja kaitsvalt varjavat tunnet tänu kaarduvatele äärtele. Voodit toetavad kitsenevad ja kauni disaininga jalad. Need on paigutatud veidike sissepoole, mis tekitab mulje, et voodi justkui hõljub su magamistoas.

Pööra veel üks kord!

Auping Noa puhul on unikaalseks disainielemediks puidust rattad. Need rattad pole pelgalt silmailuks, vaid on ka funktsionaalsed. Esmapilgul võib jääda mulje, et need rattad pole siiski funktsionaalsed, kuna oleme pöördemehhanismi peitnud ratastel sissepoole. Saad selle abil voodit kergesti liigutada ja see on mugav kui soovid magamistuba ümber paigutada. Või kui oled midagi voodi taha pillanud.

 

 

Küsi pakkumist

Meie sooviks oleks alati leida just Teile ja Teie kodu tarbeks parim lahendus.

Täname! Sinu päring on edukalt edastatud.
Viga! Päringu edastamine ebaõnnestus.

Kutsume teid avastama
Euroopa disainimaailma

Pärnu mnt 160, Tallinn
E-R 10-18
L 11-16

info@now.ee
+372 5347 8074