Schönbuch SUMI

Mitmekülgne, praktiline, maitsekas / Disain Nichetto Studio

SUMI tootesari koosneb erinevatest riidenagidest, mida saab omavahel kombineerida ja täiendada peegli või riiulitega. SUMI tunnuseks on ümarad konksud, mis on justkui puu tüvest sirguvad oksad. Neid saab liigutada erinevatesse asenditesse. Sarja tooted on metallist ja viimisletud tekstuurse pulbervärviga.

Valikus on: põrandast laeni (toa kõrgus 230 – 260 cm) ulatvad pingestatud torud, mille küljes on 5 või 13 konksu; ruumi säästev seinale kinnituv mudel, mis on saadaval kahes erinevas suuruses 5 või 15 konksuga; ümmargune ja põrandale toetuv mudel, kahes erinevas laiuses paralleelselt seinale kinnitatavad mudelid.

SUMI sarja aksessuaarid on silmapaistvad ja kinnituvad otse riidenagide külge. Peeglid ja riiulid on saadaval ümaratena (väiksemas mõõdus) või ovaalsetena. Peegliraam on kaetud musta lakkvärviga ja tammepuidust riiulid on õlitatud pinnaga või musta lakkvärviga kaetud. Tegu on nutika üleriiete hoidmise lahendusega, mis toimib hästi nii kodus, ooteruumides, restoranides kui ka hotellides.

 

Küsi pakkumist

Meie sooviks oleks alati leida just Teile ja Teie kodu tarbeks parim lahendus.

Täname! Sinu päring on edukalt edastatud.
Viga! Päringu edastamine ebaõnnestus.

Kutsume teid avastama
Euroopa disainimaailma

Pärnu mnt 160, Tallinn
E-R 10-18
L 11-16

info@now.ee
+372 5347 8074