Thonet 808 / 809

Loodud olema lemmik mööbliese, millesse vajuda / Disain Formstelle

Loodud olema lemmik mööbliese, millesse vajuda

Thonet 808 omanäoline tool. 808 sarjaga on Münchenis asuv Formstelle loonud tooli, mis kombineerib maksimaalset mugavust erinevate võimalustega tooli isikupärastada.

808 tool mängib tooli korpuse kaitsetunnet tekitava välimuse ja tooli kutsuvalt avatud disaini kontrastsusega ning loob rahuliku pelgupaiga. Selle omalaadne välimus on klassikalise tiibtugitooli moodsa tõlgenduse tulemuseks – kuju meenutab elegantset kookonit, mis embab istujat ja loob turvatunde. Tooli veel üheks silmapaistvaks tunnusjooneks on mugav ja laineline polster. Tooli pehmendatud sisu on põnevaks kontrastiks nurkliku väliskarkassiga. Tooli asendit saab nutika funktsiooniga seadistada.

Kompaktne 809 tugitool on justkui populaarse 808 mudeli väike veli ja kombinatsioonis suurema tugitooli või abilaudade 1808 ja 1809-ga on see mõnusaks kohaks, kus aega veeta. 809 tugitooli puhul on lisana saadaval kirjutamise alus, mida saab kasutada ka asjade paigutamiseks. Tootesarja osaks on ka jalapink ja lisamugavuseks on saadaval kaelapadi. Selle asendit saab mugavalt muuta tänu integreeritud tasakaalustavale raskusele, mis tagab peale optimaalse toe. Kaelapadi on saadaval erinevate kattematerjalidega – alates tekstiilst ja lõpetades nahaga – ja see kas lisab kontrastset värviaktsenti või sulandub harmooniliselt tugitooli kaarduva karkassi värvitooniga.

Veel samast kategooriast

Küsi pakkumist

Meie sooviks oleks alati leida just Teile ja Teie kodu tarbeks parim lahendus.

Täname! Sinu päring on edukalt edastatud.
Viga! Päringu edastamine ebaõnnestus.

Kutsume teid avastama
Euroopa disainimaailma

Pärnu mnt 160, Tallinn
E-R 10-18
L 11-16

info@now.ee
+372 5347 8074