Interlübke COLLECT PLUS

Aegumatu, innovatiivne, hästi läbi mõeldud ja tekitab tunde, mida kirjeldavad sõnad „selgus” ja „esteetika”. Sellisest mõtteviisist on juhindutud Interlübke mööbli loomisel algusest peale. Collect plus kummut on selle ideaalseks näiteks. Collect plus on silmnähtavalt praktiline tänu oma kontseptiooni perfektsusele ja see sulandub ümbritsevaga ning samaaegselt on ka justkui staatuse sümboliks. Collect plus on valmistatud tellimustööna, et sinu individuaalsete soovidega sobida ja see on kvaliteetse mööbli musternäidiseks.

Tööriist sisekujundusprofessionaalidele

Collect plus on sari, mida saab koostada vastavalt isiklikele soovidele ja see jätab palju vabadust valikuteks, ent on samas selge, esteetiline ja stiilne oma puristliku disainikeele juures. See sari pakub laialdaselt võimalusi sisekujundusprojektiks, näiteks nišše, suuri komplekte, vitriine, riiuleid, avatud pindasid ning erinevaid kõrguseid ja sügavusi.

Õrn valgus ja sellest tulenev meeleolu

Kummuti valgustid on paigaldatud kummuti külgedesse. Need ei pimesta ja valgustavad kummuti sisu ühtlaselt, kumades valgust kummuti seinale. Sarnast valgustust kasutatakse ka lahtiste riiulite puhul. Valgustite sisse ja välja lülitamine ning valguse tooni ja heleduse reguleerimine käib SmartHome rakenduse või puldi abil.

Korrapärane ja hoolikalt läbi mõeldud

Collect plus’i sisemus on sarnaselt puristliku disainiga välimusele hoolikalt läbi mõeldud. Sahtlid on saadaval nii tavapärase kui klaasist esipaneeliga ja neid valikuid saab omavahel kombineerida. Kummuti sees asuvatel sahtlitel on kas kummutiga samas toonis käepidemed või push-to-open tehnoloogia. Sahtlite sisu saab täiendada antratsiiditooni ja libisemisvastasest poolnahast sahtlite organiseerijaga. Isegi riidestange ei ole pelgalt riidestange Interlübkes. Pikendatavad või välja tõmmatavad riidestanged toovad igapäeva ellu mugavust.

Uksed ja käepidemed

Collect plusi valmistamisel kasutatakse mitmeid erineva kujuga materjale ning mitmeid värvitoone. Näiteks on saadaval ukse serva sisse monteeritud mustast või pruunist nahast käepide. Hanne Willmanni loodud Cut käepide on saadaval kõigis metallik ja matt värvitoonides. Käepidemed ja vertikaalselt süvistatud käepidemed on saadaval erinevates pikkustes. Horisontaalselt süvistatud käepidemeid saab lisada disainielementidena ja garderoobiga samas või garderoobist erinevas värvitoonis. Lisaks on saadaval ka käepidemed, mis disainilt kattuvad vitriinkappide ja ligustega kappide disainiga.

 

Veel samast kategooriast

Küsi pakkumist

Meie sooviks oleks alati leida just Teile ja Teie kodu tarbeks parim lahendus.

Täname! Sinu päring on edukalt edastatud.
Viga! Päringu edastamine ebaõnnestus.

Kutsume teid avastama
Euroopa disainimaailma

Pärnu mnt 160, Tallinn
E-R 10-18
L 11-16

info@now.ee
+372 5347 8074