Interlübke INTARO

Intario on tõestus, et vähem saab olla rohkem / Disain Interlübke

See garderoob on koostatav vastavalt teie soovidele ja see pakub Interlübkele omast kasutamismugavust ja lõputuid koostamisvõimalusi. Intario piiritud võimalused panna igapäevaelu asjad omale kohale ei piirdu pelgalt garderoobi korrapäraselt koostatud sisuga. Garderoob on saadaval lumivalge välispinnaga või ühes 27-st värvitoonist ning selle puhul saab valida kolme erinevat tüüpi lingi vahel ja mõõtudelt kolme kõrguse, kahe laiuse ning ühe sügavuse vahel. Sinu tulevase kaaslase kasutamisvõimalused on üheaegselt mitmekülgsed ja diskreetsed ning see tagab selguse ja rahutunde.

Püüa kinni

Tegu pole pelgalt haptilise naudinguga, vaid ka tähtsa disainielemendiga – sinu garderoobi käepidemetega. Võite valida kolme erineva kuju seast, mis on saadaval garderoobiga samas toonis, luues sedasi õrna värvi ja varjude mängu või aktsenti andvas värvitoonis. dot handle käepideme disainer: Hanne Willmann.
Dot käepide on kaheukselise mudeli puhul standardvarustuses paremal uksel ja lisatasu eest saadaval mõlemal uksel.

Profile käepide on kaheukselise mudeli puhul standardvarustses paremal uksel ja lisatasu eest saadaval mõlemal uksel. Käepide on integreeritud ukse serva. Kaheukselisel mudelil on käepide alati parempoolsel uksel.

Korrapärasus oma kõige puhtamal kujul ja detailid, mis pakuvad silmailu

Garderoobi sisu rõhub selgusele ja tipptasemel kasutusmugavusele. Perforeeritud ja lakkvärviga kaetud sooned kapi siseosas tagavad paindlikud võimalused kapi sisu muuta ilma aukude puurimiseta. Neisse on lihtne paigaldada riiuleid, stangesid, välja tõmmatavaid riiuleid ja sahtleid ning kõiki osi saab hiljem lisada või liigutada. Ja sooja tooniga sisevalgustus muudab kapi korrastamise nauditavaks.

Sooja valgusega külgmised valgustid on integreeritud garderoobi esipinnale ja need valgustavad ka garderoobi tagaseina, kuna on veidike kaldus. Garderoobi sisuelementide kõrgust saab reguleerida ja nende juurde on võimalik lisada valgustid.

Veel samast kategooriast

Küsi pakkumist

Meie sooviks oleks alati leida just Teile ja Teie kodu tarbeks parim lahendus.

Täname! Sinu päring on edukalt edastatud.
Viga! Päringu edastamine ebaõnnestus.

Kutsume teid avastama
Euroopa disainimaailma

Pärnu mnt 160, Tallinn
E-R 10-18
L 11-16

info@now.ee
+372 5347 8074