Interlübke COLLECT

Täiuslikult elegantne kombinatsioon stiilsusest ja praktilisest panipaigast / Disain Heide & Kräling

Täiuslikult elegantne kombinatsioon stiilsusest ja praktilisest panipaigast

Igaüks, kes elab külluslikult ja on ümbritsenud end kaunite esemetega, vajab mööblit, mis suudab olla enamat kui lihtsalt ilus. Näiteks garderoob, üleriietekapp külalistele, vitriinkapp nõude jaoks või vitriinkapp elutuppa kõige hea ja ilusa jaoks. Ideaalis on tegu kõik-ühes mööblikomplektiga. Valmistatud tellimustööna igasse ruumi – laiuse, kõrguse ja sügavuse lühendamine lisatasuta.

Puhas individuaalsus

Collecti mõtteks on kohandatavus, mis paneb selle sobima igasse ruumi ja ilma lisakuludeta, kuna garderoobi laiuse, kõrguse ja sügavuse vähendamine on saadaval tasuta. Garderoobi sisu muudavad perfektselt rakendatavaks valik erineva laiusega riiuleid, stangesid, nurgaelemente ja sahtleid ning jalatsiriiul ja välja tõmmatav riidestange. Valikus on viit erinevat tüüpi uksi, mis pakuvad ideaalset lahendust nii suurtesse kui väikestesse ruumidesse. Lisateenusena saame paigaldada garderoobi kaldus lae alla.

Lõputud võimalused

Üks Garderoob, mitmed võimalused. Collect on Interlübke valmistatud garderoob, mis sobib magamistubadesse, elutubadesse, söögitubadesse, tööruumidesse ja koridoridesse. Seda on võimalik kasutada walk-in garderoobina, esikus asuva garderoobina, tuba poolitava mööbliesemena või vitriinkapina – kõik on võimalik.

Ruumisäästja

Collect on ruumisäästja mitmel erineval moel: selle paindlikult muudetavad osad ja mõõdud tagavad, et garderoobikapp mahub igale poole. Seinale kinnituvad elemendid muudavad sisekujunduse projekteerimise ja asjade pideva ümber paigutamise hõlpsaks. Samas on garderoobil praktiline sisu, mille tagavad enam kui 50 paindlikult seadistatavat sisuelementi mantlitele, sallidele, kingadele, riietele ja muudele pisiasjadele.

Nutikad detailid

Collect siseseintel asuvad Interlübke perforeeritud sooned on unikaalsed. Garderoobi erinevate osade kõrgust saab ilma kahjustusteta ja keeruliste seadistusteta muuta iga hetk. Klaasist riiulite LED valgustid ja matt pind tagavad, et valgus levib nii üles kui alla. Valgustite süsteem garanteerib ühtlase, meeldiva ja mittepimestava valgustuse garderoobi sisemuses. Seda täiustab valguse värvitooni ja heleduse reguleerimise võimalus. Valgustid lülituvad sisse uste avamisel ja välja uste sulgumisel.

Veel samast kategooriast

Küsi pakkumist

Meie sooviks oleks alati leida just Teile ja Teie kodu tarbeks parim lahendus.

Täname! Sinu päring on edukalt edastatud.
Viga! Päringu edastamine ebaõnnestus.

Kutsume teid avastama
Euroopa disainimaailma

Pärnu mnt 160, Tallinn
E-R 10-18
L 11-16

info@now.ee
+372 5347 8074